Rezerwacja
od dnia:
4 Sierpień 2020
do dnia:
4 Sierpień 2020
Powered by Booking.com
Sprawdź dostępność

Hotel

Czyste i funkcjonalne przestrzenie mieszkalne, łazienkę z prysznicem w każdym pokoju. Jednorazowo ugościmy ponad 50 osób we wszystkich 35 pokojach, w tym w pokojach dla niepalących. Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu, możliwość skorzystania z hotelowego sejfu, czy przechowalni bagażu. Całodobowa recepcja zapewni komfortową opiekę. Dodatkowo oferujemy usługi: prania, prasowania,ksero, faxu. Dwa pojemne parkingi przystosowane do parkowania dużych gabarytowo pojazdów.Akceptujemy karty płatnicze, chętnie gościmy dzieci, umożliwiamy ustawienia dostawek w pokojach. Dla potrzeb naszych Gości współpracujemy z korporacją taksówkarską, która ma ugruntowaną pozycję lidera na lokalnym rynku. Chcemy wyróżniać się stawiając na oferowaną najwyższą jakość usług. To potrzeby Klienta są dla nas bodźcem do działania. Nasi Goście mogą korzystać z gry: w piłkarzyki,w kosza, wypożyczyć rower.

Galeria
Hotel

Akwarium

Powierzchnia: 86 m. kwadr.
Wysokość: 3 m
Długość: 14 m
Szerokość: 6 m
Wyposażenie: nagłośnienie, ekran, flipchart, internet, drukarka, rzutnik multimedialny. Możliwość ustawienia stołów na potrzeby szkoleniowo- konferencyjne dla grupy ok.80-osobowej. Ceny wynajmu sali do 600zł/cały dzień.

Bankietowa

Powierzchnia: 14 m. kwadr.
Wysokość: 2 m
Długość: 4,83 m
Szerokość: 2,69 m
Wyposażenie: nagłośnienie, projektor, ekran, flipchart, internet, drukarka. Pokój konferencyjny idealny na spotkania indywidualne, w gronie do 10 osób, na spotkania rekrutacyjne, etc. Koszt wynajmu sali do 200zł/cały dzień.

© 2012 Hotel Promenada
Projekt i wykonanie h15.pl